Βλέπετε 1–12 από 23 αποτελέσματαSorted by price: low to high
SENDO Aeolos Κλιματιστικό Inverter 18000 BTU A+++ με WiFi
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο
SKU:
SENDO-SND-18-ALSI3
SENDO Aion Κλιματιστικό Inverter 18000 BTU A+++ με WiFi
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο
SKU:
SENDO-SND-18-AON
Nordstar TN Κλιματιστικό Inverter 18000 BTU A++/A+
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο
576,00 €
| Μοντέλο | NORD-20CHSD/XA71I V1 |
|---|---|
| Επωνυμία | Nordstar |
| Τύπος | Κλιματιστικό |
| Απόδοση (BTU) | 18000 BTU |
| Ισχύς Ψύξης | |
| Ισχύς Θέρμανσης | |
| Εν. Κλάση | A++/A+++ |
| WiFi | Χωρίς WiFi |
| Φίλτρα Αέρα | Ναι |
| Ιονιστής | Όχι |
| Ψυκτικό υγρό | Οικολογικό Ψυκτικό Υγρό (R32) |
| Εγγύηση | 5 χρόνια σε όλα τα ηλεκτρικά και μηχανικά μέρη, 5 χρόνια στον Συμπιεστή |
| Τροφοδοσία | 230V/1Ph/50Hz/60Hz |
Nordstar TN +Plus+ Κλιματιστικό Inverter 18000 BTU A++/A+ με WiFi
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο
660,00 €
| Μοντέλο | NORP-20CHSD/TP41I |
|---|---|
| Επωνυμία | Nordstar |
| Τύπος | Κλιματιστικό |
| Απόδοση (BTU) | 18000 BTU |
| Ισχύς Ψύξης | |
| Ισχύς Θέρμανσης | |
| Εν. Κλάση | Α++ / Α+ |
| WiFi | Με WiFi |
| Φίλτρα Αέρα | Ναι |
| Ιονιστής | Όχι |
| Ψυκτικό υγρό | Οικολογικό Ψυκτικό Υγρό (R32) |
| Εγγύηση | 5 χρόνια σε όλα τα ηλεκτρικά και μηχανικά μέρη, 5 χρόνια στον Συμπιεστή |
| Τροφοδοσία | 230V/1Ph/50Hz/60Hz |
Τesla Select Κλιματιστικό Inverter 18000BTU WI-FI + ΦΙΛΤΡΑ ΙΟΝΙΣΜΟΥ
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο
705,00 €
Tesla Superior Κλιματιστικό Inverter 18000 BTU A++/A+ με WiFi με Φίλτρα Ιονισμού
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο
719,00 €
Nordstar Pro Κλιματιστικό Inverter 18000 BTU A+++/A++ με Ιονιστή και WiFi
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο
720,00 €
LG DUALCOOL PRO Κλιματιστικό Inverter 18000 BTU A++/A+++ με WiFi
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο
775,00 €
SKU:
LG-WZ18AWN-SNU1-WZ18AWU-SUU1
Sendo Aris ARS3 Κλιματιστικό Inverter 18000 BTU A+++ με WiFi
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο
780,00 €
Tesla Advance Κλιματιστικό Inverter 18000 BTU A+++/A++ με Ιονιστή και WiFi
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο
789,99 €
| Μοντέλο | TT51TP81-1832IHWT |
|---|---|
| Επωνυμία | Tesla |
| Τύπος | Κλιματιστικό |
| Απόδοση (BTU) | 18000 BTU |
| Ισχύς Ψύξης | |
| Ισχύς Θέρμανσης | |
| Εν. Κλάση | A +++/ A++ |
| WiFi | Με WiFi |
| Φίλτρα Αέρα | Ναι |
| Ιονιστής | Ναι |
| Ψυκτικό υγρό | Οικολογικό Ψυκτικό Υγρό (R32) |
| Εγγύηση | 5 χρόνια σε όλα τα ηλεκτρικά και μηχανικά μέρη, 5 χρόνια στον Συμπιεστή |
| Τροφοδοσία | 230V/1Ph/50Hz/60Hz |