Βλέπετε 13–23 από 23 αποτελέσματαSorted by price: low to high
TCL Elite Premium IIΙ Κλιματιστικό Inverter 18.000 BTU/h
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο
819,00 €
TCL Ocarina Κλιματιστικό Inverter 18000 BTU A++/A+ με WiFi
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο
824,00 €
Morris Loft II Κλιματιστικό Inverter 18000 BTU με WiFi
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο
899,00 €
SKU:
MORRIS-WFIN-50164-SET
Mitsubishi Electric MSZ- MUZ HR42 Κλιματιστικό Inverter 15000 BTU
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο
| Μοντέλο | MSZ- MUZ HR42 |
|---|---|
| Επωνυμία | Mitsubishi Electric |
| Τύπος | Κλιματιστικό |
| Απόδοση (BTU) | 15000 BTU |
| Ισχύς Ψύξης | |
| Ισχύς Θέρμανσης | |
| Εν. Κλάση | Α++ / Α+ |
| WiFi | Χωρίς WiFi |
| Φίλτρα Αέρα | Ναι |
| Ιονιστής | Όχι |
| Ψυκτικό υγρό | Οικολογικό Ψυκτικό Υγρό (R32) |
| Εγγύηση | 3 χρόνια σε όλα τα ηλεκτρικά και μηχανικά μέρη, 7 χρόνια στον Συμπιεστή |
| Τροφοδοσία | 230V/1Ph/50Hz/60Hz |
Mitsubishi Electric MSZ-HR Κλιματιστικό Inverter 18000 BTU A++/A+
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο
| Μοντέλο | MSZ/MUZ HR50VF |
|---|---|
| Επωνυμία | Mitsubishi Electric |
| Τύπος | Κλιματιστικό |
| Απόδοση (BTU) | 18000 BTU |
| Ισχύς Ψύξης | |
| Ισχύς Θέρμανσης | |
| Εν. Κλάση | Α++ / Α+ |
| WiFi | Χωρίς WiFi |
| Φίλτρα Αέρα | Ναι |
| Ιονιστής | Όχι |
| Ψυκτικό υγρό | Οικολογικό Ψυκτικό Υγρό (R32) |
| Εγγύηση | 3 χρόνια σε όλα τα ηλεκτρικά και μηχανικά μέρη, 7 χρόνια στον Συμπιεστή |
| Τροφοδοσία | 230V/1Ph/50Hz/60Hz |
Nordstar TN-X Κλιματιστικό Inverter 18000 BTU A++/A+++ με Ιονιστή και WiFi
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο
989,00 €
SKU:
NORDSTAR-TN-X-NORX-20CHSD-ZA31
| Μοντέλο | NORX-20CHSD/ZA31 |
|---|---|
| Ισχύς Ψύξης | 17538 (4265-20165) BTU/h |
| Ισχύς Θέρμανσης | 17777 (4265-20711) BTU/h |
| Επωνυμία | Nordstar |
| Τύπος | Κλιματιστικό |
| Απόδοση (BTU) | 18000 BTU |
| Εν. Κλάση | A++/A+++ |
| WiFi | Με WiFi |
| Φίλτρα Αέρα | Ναι |
| Ιονιστής | Ναι |
| Ψυκτικό υγρό | Οικολογικό Ψυκτικό Υγρό (R32) |
| Εγγύηση | 10 χρόνια εγγύηση προϊόντος |
| Τροφοδοσία | 220-240V/50Hz/1Ph |
Morris Terra Κλιματιστικό Inverter 18000 BTU με WiFi
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο
999,00 €
SKU:
MORRIS-WFIN-50180-SET
LG Ocean Κλιματιστικό Inverter 18000 BTU A++/A+++ με WiFi
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο
1.054,00 €
SKU:
LG-EZ18CSN-CSK1-EZ18CSU-CL21
Mitsubishi Electric MSZ-BT VGK Κλιματιστικό Inverter 18000 BTU A++/A++ με WiFi
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο
1.108,00 €
| Μοντέλο | MSZ/MUZ-BT50VGK |
|---|---|
| Επωνυμία | Mitsubishi Electric |
| Τύπος | Κλιματιστικό |
| Απόδοση (BTU) | 18000 BTU |
| Ισχύς Ψύξης | |
| Ισχύς Θέρμανσης | |
| Εν. Κλάση | A++/A++ |
| WiFi | Με WiFi |
| Φίλτρα Αέρα | Ναι |
| Ιονιστής | Όχι |
| Ψυκτικό υγρό | Οικολογικό Ψυκτικό Υγρό (R32) |
| Εγγύηση | 3 χρόνια σε όλα τα ηλεκτρικά και μηχανικά μέρη, 7 χρόνια στον Συμπιεστή |
| Τροφοδοσία | 230V/1Ph/50Hz/60Hz |
LG Mirror Κλιματιστικό Inverter 18000 BTU A++/A+++ με WiFi
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο
1.277,20 €
SKU:
LG-AC18BK-NSK-AC18BK-UL2