Βλέπετε 13–23 από 23 αποτελέσματαSorted by price: low to high
Morris Loft II Κλιματιστικό Inverter 9000 BTU με WiFi
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο
479,00 €
SKU:
MORRIS-FAIN-26164-SET-WFIN-26164
Tesla Advance Κλιματιστικό Inverter 9000 BTU A+++/A++ με Ιονιστή και WiFi
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο
499,00 €
| Μοντέλο | TT27TP81-0932IHWT |
|---|---|
| Επωνυμία | Tesla |
| Τύπος | Κλιματιστικό |
| Απόδοση (BTU) | 9000 BTU |
| Ισχύς Ψύξης | |
| Ισχύς Θέρμανσης | |
| Εν. Κλάση | A +++/ A++ |
| WiFi | Με WiFi |
| Φίλτρα Αέρα | Ναι |
| Ιονιστής | Ναι |
| Ψυκτικό υγρό | Οικολογικό Ψυκτικό Υγρό (R32) |
| Εγγύηση | 5 χρόνια σε όλα τα ηλεκτρικά και μηχανικά μέρη, 5 χρόνια στον Συμπιεστή |
| Τροφοδοσία | 230V/1Ph/50Hz/60Hz |
Morris Terra Κλιματιστικό Inverter 9000 BTU με WiFi
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο
499,00 €
SKU:
MORRIS-WFIN-26180-SET
Nordstar TN-X Κλιματιστικό Inverter 9000 BTU A++/A+++ με WiFi
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο
501,00 €
SKU:
NORDSTAR-TN-X-NORX-10CHSD-ZA31
| Μοντέλο | NORX-10CHSD/ZA31 |
|---|---|
| Ισχύς Ψύξης | 8939 (3207-11260) BTU/h |
| Ισχύς Θέρμανσης | 9212 (3412-13000) BTU/h |
| Επωνυμία | Nordstar |
| Τύπος | Κλιματιστικό |
| Απόδοση (BTU) | 9000 BTU |
| Εν. Κλάση | A++/A+++ |
| WiFi | Με WiFi |
| Φίλτρα Αέρα | Ναι |
| Ιονιστής | Όχι |
| Ψυκτικό υγρό | Οικολογικό Ψυκτικό Υγρό (R32) |
| Εγγύηση | 10 χρόνια εγγύηση προϊόντος |
| Τροφοδοσία | 220-240V/50Hz/1Ph |
Mitsubishi Electric MSZ-HR Κλιματιστικό Inverter 9000 BTU A++/A+
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο
538,00 €
| Μοντέλο | MSZ/MUZ HR25VF |
|---|---|
| Επωνυμία | Mitsubishi Electric |
| Τύπος | Κλιματιστικό |
| Απόδοση (BTU) | 9000 BTU |
| Ισχύς Ψύξης | |
| Ισχύς Θέρμανσης | |
| Εν. Κλάση | Α++ / Α+ |
| WiFi | Χωρίς WiFi |
| Φίλτρα Αέρα | Ναι |
| Ιονιστής | Όχι |
| Ψυκτικό υγρό | Οικολογικό Ψυκτικό Υγρό (R32) |
| Εγγύηση | 3 χρόνια σε όλα τα ηλεκτρικά και μηχανικά μέρη, 7 χρόνια στον Συμπιεστή |
| Τροφοδοσία | 230V/1Ph/50Hz/60Hz |
LG Ocean Κλιματιστικό Inverter 9000 BTU A++/A+++ με WiFi
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο
576,60 €
SKU:
LG-EZ09CSN-CSJ1-EZ09CSU-CA31
TCL C-Fresh 9000 BTU Κλιματιστικό Inverter A+++/A++ με Τεχνητή Νοημοσύνη
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο
659,79 €
Morris Spin Κλιματιστικό Inverter 9000 BTU με WiFi
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο
699,00 €
SKU:
MORRIS-SPIN-26192
Mitsubishi Electric MSZ-BT VGK Κλιματιστικό Inverter 9000 BTU A++/A++ με WiFi
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο
709,00 €
| Μοντέλο | MSZ/MUZ-BT25VGK |
|---|---|
| Επωνυμία | Mitsubishi Electric |
| Τύπος | Κλιματιστικό |
| Απόδοση (BTU) | 9000 BTU |
| Ισχύς Ψύξης | |
| Ισχύς Θέρμανσης | |
| Εν. Κλάση | A++/A++ |
| WiFi | Με WiFi |
| Φίλτρα Αέρα | Ναι |
| Ιονιστής | Όχι |
| Ψυκτικό υγρό | Οικολογικό Ψυκτικό Υγρό (R32) |
| Εγγύηση | 3 χρόνια σε όλα τα ηλεκτρικά και μηχανικά μέρη, 7 χρόνια στον Συμπιεστή |
| Τροφοδοσία | 230V/1Ph/50Hz/60Hz |
LG Mirror Κλιματιστικό Inverter 9000 BTU A++/A+++ με WiFi
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο
731,60 €
SKU:
LG-AC09BK-NSJ-AC09BK-UA3