Βλέπετε 13–21 από 21 αποτελέσματαSorted by price: low to high
TCL Ocarina Κλιματιστικό Inverter 24000 BTU A++/A+ με WiFi
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο
998,00 €
Tesla Advance Κλιματιστικό Inverter 24000 BTU A+++/A++ με Ιονιστή και WiFi
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο
1.048,99 €
| Μοντέλο | TT68TP81-2432IHWT |
|---|---|
| Επωνυμία | Tesla |
| Τύπος | Κλιματιστικό |
| Απόδοση (BTU) | 24000 BTU |
| Ισχύς Ψύξης | |
| Ισχύς Θέρμανσης | |
| Εν. Κλάση | A +++/ A++ |
| WiFi | Με WiFi |
| Φίλτρα Αέρα | Ναι |
| Ιονιστής | Ναι |
| Ψυκτικό υγρό | Οικολογικό Ψυκτικό Υγρό (R32) |
| Εγγύηση | 5 χρόνια σε όλα τα ηλεκτρικά και μηχανικά μέρη, 5 χρόνια στον Συμπιεστή |
| Τροφοδοσία | 230V/1Ph/50Hz/60Hz |
Morris Loft II Κλιματιστικό Inverter 24000 BTU με WiFi
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο
1.099,00 €
SKU:
MORRIS-WFIN-71164-WFOD-71165
Morris Terra Κλιματιστικό Inverter 24000 BTU με WiFi
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο
1.249,00 €
SKU:
MORRIS-WFIN-70182-SET
LG Ocean Κλιματιστικό Inverter 24000 BTU A++/A+++ με WiFi
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο
1.264,80 €
SKU:
LG-EZ24CSN-CSK1-EZ24CSU-C241
Mitsubishi Electric MSZ-HR Κλιματιστικό Inverter 24000 BTU A++/A+
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο
1.270,00 €
| Μοντέλο | MSZ/MUZ HR71VF |
|---|---|
| Επωνυμία | Mitsubishi Electric |
| Τύπος | Κλιματιστικό |
| Απόδοση (BTU) | 24000 BTU |
| Ισχύς Ψύξης | |
| Ισχύς Θέρμανσης | |
| Εν. Κλάση | Α++ / Α+ |
| WiFi | Χωρίς WiFi |
| Φίλτρα Αέρα | Ναι |
| Ιονιστής | Όχι |
| Ψυκτικό υγρό | Οικολογικό Ψυκτικό Υγρό (R32) |
| Εγγύηση | 3 χρόνια σε όλα τα ηλεκτρικά και μηχανικά μέρη, 7 χρόνια στον Συμπιεστή |
| Τροφοδοσία | 230V/1Ph/50Hz/60Hz |
Nordstar TN-X Κλιματιστικό Inverter 24000 BTU A++/A+++ με Ιονιστή, UV και WiFi
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο
1.281,00 €
SKU:
NORDSTAR-TN-X-NORX-26CHSD-ZA31
| Μοντέλο | NORX-26CHSD/ZA31 |
|---|---|
| Ισχύς Ψύξης | 24021 (5118-26615) BTU/h |
| Ισχύς Θέρμανσης | 24157 (5118-26955) BTU/h |
| Επωνυμία | Nordstar |
| Τύπος | Κλιματιστικό |
| Απόδοση (BTU) | 24000 BTU |
| Εν. Κλάση | A++/A+++ |
| WiFi | Με WiFi |
| Φίλτρα Αέρα | Ναι |
| Ιονιστής | Ναι |
| Ψυκτικό υγρό | Οικολογικό Ψυκτικό Υγρό (R32) |
| Εγγύηση | 10 χρόνια εγγύηση προϊόντος |
| Τροφοδοσία | 220-240V/50Hz/1Ph |
LG Mirror Κλιματιστικό Inverter 24000 BTU A++/A+++ με WiFi
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο
1.475,60 €
SKU:
LG-AC24BK-NSK-AC24BK-U24