Βλέπετε 13–24 από 26 αποτελέσματαSorted by price: low to high
TCL Ocarina Κλιματιστικό Inverter 12000 BTU A++/A+ με WiFi
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο
504,00 €
Nordstar TN-X Κλιματιστικό Inverter 12000 BTU A++/A+++ με Ιονιστή και WiFi
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο
504,00 €
SKU:
NORDSTAR-TN-X-NORX-13CHSD-ZA31
| Μοντέλο | NORX-13CHSD/ZA31 |
|---|---|
| Ισχύς Ψύξης | 11605 (3412-12865) BTU/h |
| Ισχύς Θέρμανσης | 11669 (3412-13000) BTU/h |
| Επωνυμία | Nordstar |
| Τύπος | Κλιματιστικό |
| Απόδοση (BTU) | 12000 BTU |
| Εν. Κλάση | A++/A+++ |
| WiFi | Με WiFi |
| Φίλτρα Αέρα | Ναι |
| Ιονιστής | Ναι |
| Ψυκτικό υγρό | Οικολογικό Ψυκτικό Υγρό (R32) |
| Εγγύηση | 10 χρόνια εγγύηση προϊόντος |
| Τροφοδοσία | 220-240V/50Hz/1Ph |
Tesla Advance Κλιματιστικό Inverter 12000 BTU A+++/A++ με Ιονιστή και WiFi
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο
509,00 €
| Μοντέλο | TT34TP81-1232IHWT |
|---|---|
| Επωνυμία | Tesla |
| Τύπος | Κλιματιστικό |
| Απόδοση (BTU) | 12000 BTU |
| Ισχύς Ψύξης | |
| Ισχύς Θέρμανσης | |
| Εν. Κλάση | A +++/ A++ |
| WiFi | Με WiFi |
| Φίλτρα Αέρα | Ναι |
| Ιονιστής | Ναι |
| Ψυκτικό υγρό | Οικολογικό Ψυκτικό Υγρό (R32) |
| Εγγύηση | 5 χρόνια σε όλα τα ηλεκτρικά και μηχανικά μέρη, 5 χρόνια στον Συμπιεστή |
| Τροφοδοσία | 230V/1Ph/50Hz/60Hz |
Morris Loft II Κλιματιστικό Inverter 12000 BTU με WiFi
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο
539,00 €
SKU:
MORRIS-WFIN-35164-SET
Morris Terra Κλιματιστικό Inverter 12000 BTU με WiFi
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο
569,00 €
SKU:
MORRIS-WFIN-35180-SET
Mitsubishi Electric MSZ-HR Κλιματιστικό Inverter 12000 BTU A++/A+
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο
620,00 €
| Μοντέλο | MSZ/MUZ HR35VF |
|---|---|
| Επωνυμία | Mitsubishi Electric |
| Τύπος | Κλιματιστικό |
| Απόδοση (BTU) | 12000 BTU |
| Ισχύς Ψύξης | |
| Ισχύς Θέρμανσης | |
| Εν. Κλάση | A++ |
| WiFi | Χωρίς WiFi |
| Φίλτρα Αέρα | Ναι |
| Ιονιστής | Όχι |
| Ψυκτικό υγρό | Οικολογικό Ψυκτικό Υγρό (R32) |
| Εγγύηση | 3 χρόνια σε όλα τα ηλεκτρικά και μηχανικά μέρη, 7 χρόνια στον Συμπιεστή |
| Τροφοδοσία | 230V/1Ph/50Hz/60Hz |
LG Ocean Κλιματιστικό Inverter 12000 BTU A++/A+++ με WiFi
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο
669,60 €
SKU:
LG-EZ12CSN-CSJ1-EZ12CSU-CA31
Tesla Virtuoso Κλιματιστικό Inverter 12000 BTU A+++/A++ με WiFi
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο
677,00 €
TCL C-Fresh 12000 BTU Κλιματιστικό Inverter A+++/A++ με Τεχνητή Νοημοσύνη
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο
724,00 €
Mitsubishi Electric MSZ-BT VGK Κλιματιστικό Inverter 12000 BTU A++/A++ με WiFi
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο
748,00 €
| Μοντέλο | MSZ/MUZ-BT35VGK |
|---|---|
| Επωνυμία | Mitsubishi Electric |
| Τύπος | Κλιματιστικό |
| Απόδοση (BTU) | 12000 BTU |
| Ισχύς Ψύξης | |
| Ισχύς Θέρμανσης | |
| Εν. Κλάση | A++/A++ |
| WiFi | Με WiFi |
| Φίλτρα Αέρα | Ναι |
| Ιονιστής | Όχι |
| Ψυκτικό υγρό | Οικολογικό Ψυκτικό Υγρό (R32) |
| Εγγύηση | 3 χρόνια σε όλα τα ηλεκτρικά και μηχανικά μέρη, 7 χρόνια στον Συμπιεστή |
| Τροφοδοσία | 230V/1Ph/50Hz/60Hz |
Morris Spin Κλιματιστικό Inverter 12000 BTU με WiFi
Βαθμολογήθηκε με 0 από 5
Διαθέσιμο
759,00 €
SKU:
MORRIS-SPIN-35192